Szkolenie Boskie Basic

Szkolenie z manicure hybrydowego w Krakowie

Szkolenie z manicure hybrydowego w Krakowie – Boskie Basic

Czy chciałabyś poznać tajniki podstaw manicure a także dowiedzieć się czegoś więcej na temat SZKOLENIA Z MANICURE HYBRYDOWEGO? 

Jeśli tak – WITAMY CIĘ.

Kurs ten skierowany jest do przyszłych stylistek paznokci zatem będzie nam niezmiernie miło, jeśli pozostaniesz z nami przez moment i zapoznasz się z naszą ofertą.

Manicure hybrydowy to obecnie najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci, której efekty utrzymują się aż do trzech tygodni. Piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie to wizytówka każdej z nas. Stylizacja paznokci zaś to, w dzisiejszych czasach, nie tylko kwestia stylu i elegancji, ale przede wszystkim sposób wyrażenia siebie.

Jeśli pragniesz nauczyć się podstaw stylizacji paznokci metodą hybrydową, już dziś zapraszamy Cię do naszego Salonu BOSKIE w Krakowie na 3-dniowe SZKOLENIE Z MANICURE HYBRYDOWEGO zapewniając, że taki właśnie kurs może ukończyć każdy, kogo choć trochę interesują nowoczesne metody stylizacji paznokci.


Szkolenie Boskie Basic przygotowane przez nasze TOP Stylistki to 18-godzinne, rozłożone na 3 dni,  szkolenie indywidualne dla osób początkujących, które pragną rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Miejscem szkolenia jest Kraków zaś zakres materiału obejmuje podstawowe zagadnienia teoretyczne i praktyczne z tematyki manicure i manicure hybrydowego.

PROGRAM SZKOLENIA

Część teoretyczna

 • Zasady bezpieczeństwa BHP: dezynfekcja i sterylizacja 
 • Budowa biologiczna płytki paznokcia 
 • Defekty i choroby płytki paznokcia 
 • Dobór kształtu płytki paznokcia do dłoni klientki 
 • Omówienie narzędzi i produktów potrzebnych do wykonania stylizacji 
 • Techniki pracy z frezarką 
 • Analiza najczęściej popełnianych błędów w trakcie pracy 

Część praktyczna

 • Przygotowanie stanowiska i Klientki do wykonania zabiegu 
 • Opracowanie płytki paznokci do wykonania stylizacji 
 • Odpowiednie przygotowanie skórek za pomocą frezów i cążek 
 • Manicure hybrydowy krok po kroku – kolor (2 modelki) 
 • Bezpieczne usuwanie stylizacji 


Instruktor BOSKIE przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia i szczegółowo opowie o produktach oraz akcesoriach niezbędnych do wykonywania usługi manicure i manicure hybrydowego. Szkolenie zapewni Ci wiedzę o chorobach skóry i paznokci, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz ewentualne zagrożenia. Szkolenie techniczne z zakresu manicure hybrydowego z kolei nauczy Cię perfekcyjnej aplikacji lakieru hybrydowego, “budowy” paznokcia za pomocą bazy hybrydowej oraz bezpiecznego usuwania lakieru hybrydowego bez uszkodzenia naturalnej płytki paznokciowej.
 
Kursy stylizacji paznokci w naszym salonie odbywają się z udziałem modelek, których wystylizowane przez Ciebie paznokcie, zostaną później poddane profesjonalnej ocenie, a poziom zdobytej wiedzy potwierdzi indywidualny certyfikat.
 
Zachęcając Cię do skorzystania z naszej oferty kursu stylizacji paznokci zapewniamy również, że otrzymasz od nas wszystkie produkty, urządzenia oraz pozostałe materiały niezbędne do pracy podczas szkolenia. Po ukończeniu kursu, przez 3 miesiące zapewniamy także DARMOWE wsparcie szkoleniowca, a przez okres 6-ciu miesięcy od daty ukończenia kursu do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki stanowisko pracy* (warunki są ustalane indywidualnie).
 
Aby czas spędzony z nami należał do jeszcze milszych, w każdym dniu szkolenia zapraszamy Cię na słodkie przerwy kawowe 🙂 Nie zwlekaj zatem i już dziś skontaktuj się z nami rezerwując swój termin kursu z podstaw manicure i manicure hybrydowego.

Czekamy na Ciebie.

Koszt szkolenia z manicure hybrydowego BOSKIE BASIC: 1500 zł/brutto.

Kontakt

Portfolio

Nasz profil na Instagram